uroda.pun.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2006-08-01 14:27:40

Ania

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 25
Punktów :   
: AAAA

Depilator

Do depilacji polecam wszystkim kobietom depilator. Jest o wiele skuteczniejszy od kremów depilacyjnych i wosku.....no i wcale nie boli.

Podczas pierwszego użycia (którego troszkę się obawiałam) leciutko ciągnęło, natomiast druga depilacja była już zupełnie bezbolesna Dobrze jest wziąć wcześniej gorącą kąpiel, wtedy skóra jest rozgrzana, a pory powiększone, co ułatwia wyrywanie włosków.

Na prawdę gorąco polecam

Offline

 

#2 2006-08-02 08:13:07

Rumpelstiltskin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2006-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Depilator

Witam. Nom ale z tego co słyszałem to depilacja woskiem na dłużej starcza a włosy odrastają słabsze i mniej widoczne W przypadku debilatora jest odwrotnie...

Offline

 

#3 2006-08-02 13:34:56

Ania

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 25
Punktów :   
: AAAA

Re: Depilator

Depilator tak jak i wosk usuwa włoski wraz z cebulkami i również odrastają dużo, dużo słabsze i mniej widoczne. Depilatora wystarczy używać raz na tydzień lub nawet raz na dwa tygodnie, oczywiście w zależności od skłonności włosków do odrastania (rzecz indywidualna, kobiety o owłosieniu jasny blond depilują się rzadziej).

A jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie wolę depilator, ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia

Offline

 

#4 2006-08-13 12:32:36

Kaszana

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2006-08-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Depilator

Czy mogę prosić o przybliżoną cenędepilatora. Może nie taki super-hiper ale też ni badziewie:) Mam ciemne włosy i odrastają mi bardzo szybko a w wakacje szlag mnie trafia jak muszę co trzy dni molestować się golarką.
I czy zamiast kąpieli moze być prysznic:) wanny nie posiadam

Wcześniej na lato stosowałam kremy depilujące, niestety dostałam jakiegoś odczynu i stosowałam metody (prawie) naturalne:)

Offline

 

#5 2006-08-13 22:04:22

Ania

Administrator

Zarejestrowany: 2006-07-25
Posty: 25
Punktów :   
: AAAA

Re: Depilator

Ja kupiłam depilator Brown Silk-epil w promocji w Media Markt za 89 zł i jest super, a to jeden z prostszych modeli.

A jeżeli chodzi o kąpiel to zapewne gorący prysznic też pomoże, a włoski po depilacji na prawdę dużo, dużo wolniej odrastają i te odrastające są dużo miększe i jaśniejsze.

Gorąco polecam

Offline

 

#6 2006-12-24 21:47:39

gosia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2006-07-26
Posty: 7
Punktów :   

Re: Depilator

Depilator to super sprawa i rzeczywiście po kąpieli boli mniej. zauważyłam jeszcze ze jak sie w mierę regularnie goli to włoski są tak osłabione ze w ogole nie boli!!! Więc najgorsze co można zrobić to przestać uwywać depilatora, zacząć używać zwyklej maszynki (żylety) która zawsze jest pod ręka i używa sie jej z lenistwa, a potem znowu zacząć używać depilatora...o zgrozooo boli......Boli, bo włoski znowu są twarde i mocne przez to ze maszynka je ścina a nie jak depilator pieknie wyrywa z cebulkami. Tak wiec te które jeszcze sie nie przekonały to proponuje sie przelamać bo lato juz niedługo......

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plUsuwanie awarii kanalizacyjnych Piastów kartki-komunijne.eu internet krzeszów